wersja polska    wersja polska
 

Prof. nadzw. dr hab. n. med.   Jarosław Kalinka

Specjalista ginekolog - położnik,
Specjalista perinatolog

Laur pacjentów
"Moje" pociechy...


Polecane strony

Centrum Leczenia Niepłodności "GAMETA"
Niepłodność to niestety coraz częściej obserwowane zjawisko i duży problem dla wielu kobiet i mężczyzn. Kierownikiem Centrum jest prof. dr hab. Jerzy Radwan, który już w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, zdobywał doświadczenie w leczeniu niepłodności we Francji oraz USA. Jest współtwórcą sukcesu z roku 1987 – narodzin pierwszego w Polsce dziecka, poczętego metodą zapłodnienia pozaustrojowego (IVF).
Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
Strona zawiera opracowane standardy diagnostyki i leczenia stosowane w położnictwie i ginekologii, rekomendacje dotyczące postępowania w różnych stanach klinicznych oraz informacje o kursach, konferencjach i kongresach ginekologicznych i położniczych.
Ginekologia Polska
Czasopismo naukowe Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego Zawiera polskie publikacje naukowe z zakresu ginekologii, położnictwa i onkologii.
Polski Portal Ginekologii i Położnictwa
Zawiera wiele cennych informacji dotyczące profilaktyki, diagnostyki, leczenia i postępowania w różnych patologiach z zakresu ginekologii i położnictwa.
Forum Ginekologiczne
Forum Ginekologiczne
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Strona główna Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zawiera informacje dotyczące Uczelni, akty prawne, wywiady oraz bibliografie pracowników UM.
www.znanylekarz.pl
Serwis internetowy, zawierający opinie pacjentów na temat lekarzy różnych specjalizacji.
Narodowa Biblioteka Medycyny w Stanach Zjednoczonych
Internetowy dostęp do najważniejszych publikacji naukowych z całego świata, największa naukowa baza danych z zakresu medycyny.
www.hpv.pl
Więcej na temat wirusa HPV, raka szyjki macicy i szczepionki Silgard.
http://www.madurowicz.pl/
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza w Łodzi.
Polskie Towarzystwo Medycyny Perinatalnej
Archives of Perinatal Medicine