Gabinet Prywatny: Prof. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka

Położnictwo

Czas oczekiwania na dziecko to dla kobiety czas przepełniony radością, ale i niepokojem. W swoim Gabinecie oferuję kompleksową opiekę nad ciężarną dla zapewnienia komfortu i jak najlepszej opieki medycznej m.in.:
 • kompleksową opiekę nad ciężarną
 • prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka
 • profilaktykę i leczenie zagrażającego porodu przedwczesnego i hipotrofii płodu



Ginekologia

Dla zapewnienia pacjentkom kompleksowej opieki na najwyższym poziomie, gabinet oferuje szeroki zakres usług z zakresu ginekologii m.in.:

Laboratorium

W gabinecie istnieje możliwość wykonania kompleksowych badań laboratoryjnych: badań serologicznych, hematologicznych i koagulologicznych, biochemicznych, immunochemicznych, hormonalnych, oceny markerów nowotworowych oraz przeciwciał.


USG

Badanie USG czyli tzw. ultrasonografia to nowoczesna i bezbolesna metoda diagnostyczna. Pozwala w szybki sposób ocenić stan zdrowia pacjentki. W ginekologii jest wykorzystywana m.in do oceny stanu szyjki i dna macicy, jajników oraz do wykrycia ewentualnych nieprawidłowości np. mięśniaków czy torbieli. U kobiet w ciąży pozwala na zbadanie stanu zdrowia płodu.


Usługi dodatkowe

W celu zapewnienia kompleksowej opieki nad kobietą ciężarną, oferujemy także usługi dodatkowe:
 • Profilaktyka i leczenie żylaków i obrzęków kończyn dolnych w czasie ciąży
 • Test prenatalny PANORAMA
 • Bank Komórek Macierzystych.
 • KTG


Ważna informacja

Gabinet posiada uprawnienia do wydawania recept refundowanych.

Zobacz opinie pacjentów

Laur Pacjenta

laur3

Podziękowania od pacjentów

 • Najlepszy lekarz w calej Polsce! Jeździłam na wizyty prywatne do pana profesora 300km przed ciążą - żeby odpowiednio dobranymi witaminami przygotować swój organizm na ciążeę. Będąc już w ciąży oczywiście też jeździłam do profesora. Dzięki panu profesorowi moja ciąża przebiegła bez żadnych komplikacji. Była to moja pierwsza i szczęśliwie donoszona ciąża. Pan profesor osobiście zrobił mi cesarskie cięcie. Nasz Synuś otrzymał 10pkt, a ja po kilku dniach funkcjonowałam, tak jak przed ciąża. Szycie wykonane perfekcyjnie. Opieka i zainteresowanie pana profesora przed i po porodzie ogromne. Dzięki panu profesorowi możemy już 3 miesiące tulić naszego cudownego Synka. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi i wdzięczni panu profesorowi za wszystko co zrobił dla nas! Polecam bardzo pana profesora J.Kalinkę! Takich wspaniałych i mądrych lekarzy w Polsce naprawdę nie ma wielu. Pozdrawiamy serdecznie, Agnieszka, Marcin i Grześ W.
 • Małgorzata i Damian
  Serdecznie dziękujemy za opiekę w trakcie ciąży, życzliwe podejście i profesjonalną pomoc w przyjściu na świat [...] naszych pociech [...] Jesteśmy wdzięczni za okazane nam ciepło i szczerą empatię.
  Małgorzata i Damian
 • Kamila

  Zawsze podziwiałam u Pana siłę, w której ujawniała się ogromna wiedza połączona z wrażliwością serca.

   
  Kamila
 • Dorota i Michał
  Jeszcze raz chcieliśmy z mężem serdecznie podziękować za pomoc i opiekę w czasie ciąży oraz pochwalić się naszą wspaniałą perełką - Jankiem. Dziękujemy za to, że pozwolił nam Pan zostać rodzicami. 
  Dorota i Michał
 • Kamila

  Niedawno był Dzień Wcześniaka i po raz kolejny zdałam sobie sprawę, jak ogromne mieliśmy szczęście, że dzieci urodziły się w miarę zdrowe i że Pan otoczył je od początku tak wspaniałą opieką.

  Kamila
 • Magdalena i Łukasz
  Chcielibyśmy również bardzo Panu podziękować - to w dużej mierze dzięki Pańskiej diagnozie i skutecznemu leczeniu maluch jest dziś z nami.
  Magdalena i Łukasz
 • Rodzice Marka
  Bardzo dziękujemy za opiekę przez całą ciążę. Dzięki też szybkiej decyzji o cięciu podjętym przez Pana zespół na bloku porodowym, Marek jest dziś z nami. 
  Rodzice Marka